MENU/PODMENU
AKTUÁLNĚ

Letošní sezónu ukončujeme dříve - v říjnu bude otevřeno poslední den v neděli 21.10. - do konce měsíce už pak bude zavřeno. Důvodem je velké množství oslav vzniku založení ČSR na kterých se podílíme. Dále pak bude otevřeno v listopadu a prosinci většinu víkendů. Sledujte aktualizace tady na webu nebo našem FB profilu.

Všechny aktuality
FACEBOOK

Návštěvní kniha

Již jste u nás v muzeu byli? Nebo se k nám teprve chystáte? Sdělte nám dojmy či se před návštěvou zeptejte, co byste rádi věděli.

Jméno: *
Email (pro případnou odpověď):
Zpráva: (max. 1000 znaků)
Zbývá znaků: 1000
*
Položky označené * jsou povinné.
Výpis příspěvků:
Datum vložení: 11. 6. 2018 20:46:55
Jméno: Fadir
X
Without good liver no energy.

There is ultimately no new liver because a transplanted one is a used one anyway. Transplants hardly succeed. The list of wares is long. There are no organs.

Reports are not necessarily credible in part then that can be a lie, if someone claims he had something transplanted. These are lies with which people put pressure to catch job, that someone give it to them, etc.

how would the person approach the organ, etc.?

They give nothing and especially nothing new eventually. the life expectancy after a transplantation is low, it is only 10 years. I therefore do not believe it without proof.
Datum vložení: 16. 5. 2018 15:14:54
Jméno: Renáta, Petra, Andrea, Vlasta
X
Úžasná výstava. Z víkendového pobytu v Lednici snad nás nejkrásnější zážitek. Protože byl nečekaný. Díky kostýmům ve fotoateliéru jsme si užily nezapomenutelné chvíle. Fotky nám zůstanou na památku. Přejeme mnoho zdaru a hodně návštěvníků.
Datum vložení: 19. 10. 2017 18:16:36
Jméno: Věroslav
X
Vaše výstava je vynikající. Příští rok při návštěvě lázní si najdu určitě čas a opětovně se stanu návštěvníkem Vaší výstavy.
Držím Vám všechny palce.
Věroslav
Datum vložení: 12. 10. 2016 10:53:01
Jméno: Marie a Josef
X
Vaši úžasnou výstavu jsme navštívili v měsíci září při našem pobytu v lázeňském domě Perla. Byli jsme opravdu nadšeni, výstava je velice zdařilá,tyto zašlé časy máme velice rádi, je fajn, že se v daných prostorách může návštěvník vyfotit i zakoupit různé upomínkové předměty.
Datum vložení: 6. 9. 2016 20:43:14
Jméno: Jana a Slávek
X
Tuto výstavu jsme objevili úplně náhodou a byli jsme unešeni. Moc děkujeme milé paní majitelce za tento nápad a moc ji fandíme! Často vzpomínáme a výstava patří mezi nejsilnější zážitky z dovolené na Pálavě. Ve fotoateliéru jsme se doslova vyřádili. Máme rádi tuto dobu a výstava je úžasná! Majitelce píšeme 1* a přejeme hodně úspěchů a radosti, z toho, co dělá.
Datum vložení: 13. 6. 2016 07:45:14
Jméno: Mirka
X
Naprosto úžasná sbírka!!!
Datum vložení: 22. 7. 2015 22:16:41
Jméno: Standa a Jolana
X
Děkujeme za velice pěkně pojatou a zpracovanou výstavu "Lednice dávná". Atmosféra a prostředí výstavy nás alespoň na krátký okamžik přenesli do oněch časů, které jsme si (ač nejsme jejich pamětníci) velice rádi připomněli a prostřednictvím Fotoateliéru i na vlastní kůži vyzkoušeli.
Přejeme mnoho dalších spokojených návštěvníků a hodně úspěchů ve Vaší práci.